House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Franco Mesuix

2 posters
YazarMesaj
M.Zachary Nielson
4. Sınıf Çaylak
M.Zachary Nielson

Franco Mesuix Empty
MesajKonu: Franco Mesuix   Franco Mesuix I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:57 pm

Gecenin sessiz karanlığında baykuşlar uğuldarken mezarlığa doğru yürüyordu Franco.Bu günün sisli olması ona yaramıştı.Ayaklarını çalılıklara sürüyerek ilerliyordu.O sırada arkasından bir el omzunu yakaladı.
-“Franco ne işin var burada”dedi bu Franco’nun ölü aşkı Marry idi.Franco ile evlenecekleri gün öldürülmüştü.Ama Marry onu bırakmamıştı tabi o da Marry’i.
-“Seni görmeye geldim canım” dedi Franco onu ne kadar özlediğini düşünerek.Tam ona doğru bir adım attı sarılmak için fakat Marry geriye çekildi ve aralarına bembeyaz kollarını koydu.
Franco senin seviyorum ama gitmelisin” dedi.Buna çok şaşırmıştı Franco.Kekelemeye başladı
Ne..Na..Nasıl neler söylüyorsun sen?”diyordu.Marry kafasını eğdi.Ona neden yaklaşamıyordu? Franco bunları düşünürken Marry kafasını kaldırdı ve tekrar konuşmaya başladı
Bak burada olmamalısın burası bir mezarlık görüyormusun?”dedi ve eliyle taşları işaret etti.
“Saat tam 12 de hepsi dışarı çıkacak ve insanlara karşı da hiç hoşgörülü değiller git buradan” dedi ve onu itti.Fakat Franco Marry’i tanırdı başka bir şey vardı.
Kız yürümeye başladı etekleri yürürken zarifçe kalkıyordu.Ve bir anda gözden kayboldu.O anda saat 12 gongunu vurmak üzereydi.Franco hemen mezarlıktan çıktı ve kiliseye doğru koştu.Koca kapıyı itip zorla içeri girdi. Rahip’te o sırada dua ediyordu.
Efendim size bir sorum olacak”dedi.Adam şefkatle dönüp ona baktı.
İntihar etmeden ölmek istiyorum yani yarı ölü”dedi.Adam buna çok şaşırdı.Franco’yu tanırdı böyle bir şey yapması mümkün değildi.
Ama neden o evleneceğin kız buna değmez bunu biliyorsun” dedi.Herkes ona neden böyle söylüyordu anlamıyordu ama kararlıydı.
Siz sadece söyleyin”dedi ama rahip hayır anlamında başını salladı.
Lütfen”dedi üstüne basa basa söyledi.Rahip ona baktığında Gözlerinin içinden kırmızı alevlerin çıktığını gördü ve geri atıldı.
Sen…sen me..me..zarlıktamıydın” dedi kekeliyerek.Franco da “evet ne alaka” dedi
Git buradan hemen .. Senin neden buraya geldiğini bilmiyorum kiliseye nasıl girersin!”diye bağırdı ve haç çıkardı.Franco hiçbirşey anlamıyordu.Rahip onu dışarı çıkardı.Evine dönmesi için yine mezarlıktan geçmesi gerekiyordu.Mezarlıktan gelen sesleri duyabiliyordu yavaş adımlarla ilerlemeye başladı nefes almamaya çalışıyordu. Sislerin içinde kendini boğulmuş gibi hissetmeye başlamıştı.
Mezarlığın önüne geldiğinde ölülerin hepsi bir anda sustu.Franco çok korkuyordu ama Marry’i görmek için onlara doğru döndü.Ölülerin hepsi yerlere eğilip saygı gösterisi yapıyordu ona.Ve biri öne çıkıp geldi yaşlıca bir adamdı.
Sizi uzun zamandır bekliyorduk efendim”dedi.O sırada dünyalar güzeli Marry gelinliğini giymiş vaziyette ona doğru geliyordu
Neler oluyor”dedi Franco.
Buraya geldin sana gelme demiştim ama sen yine de benim için geldim bu da aşkımızdan seni istediğin şey yaptı canım”dedi ve ona doğru yürüdü.Rahip demek ki bu yüzden kovmuştu onu.Mezarlığın içine doğru elele yürümeye başladılar ölüler korkudan titriyordu.Beyaz bedenlerinin sallanışı çok garipti.
Seni seviyorum Franco hepte seveceğim”dedi Marry onun da gözleri alev rengine dönmüştü.Bu da Franco’yu gerçekten sevdiği anlamına gelirdi.
“Bende” dedi ve öpüşmeye başladılar Marry geri çekildi ve
"Bunu yaptığım için çok üzgünüm “ dedi Franco bir şey diyemeden ölülerin hepsi ayağa kalktı ve kahkaha atarak ona doğru gelmeye başladı.Marry de sadece kafasını eğdi demek ki onlar gecenin kurbanları olmuşlardı.
Wisteria Ryngéer
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Wisteria Ryngéer

Franco Mesuix Empty
MesajKonu: Geri: Franco Mesuix   Franco Mesuix I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 7:13 pm

Betimleme - 20/ 8 [yok denecek kadar azdı.]
Kurgu - 15 / 15[Özgündü.]
Hayal Gücü - 15 / 15 Puan
Akıcılık - 15 / 12 Puan
İmla - 15 / 7 Puan [Noktalardan sonra birer boşluk bırakıp başlarsan daha iyi olur.]
Renklendirme - 10 / 7 Puan [Göz yoruyordu.]
Uzunluk - 10 / 6 Puan [Hikayeler serim, düğüm, çözüm bölümünden oluşur sizin Rp'nizde çözüm bölümü eksik kalmış.]

Toplam 70 ^^

Franco Mesuix
1 sayfadaki 1 sayfası