House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tanışma..çarpıma ..itiraf

2 posters
YazarMesaj
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

tanışma..çarpıma ..itiraf Empty
MesajKonu: tanışma..çarpıma ..itiraf   tanışma..çarpıma ..itiraf I_icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:29 pm

Bu gece çok güzeldi.Odamdayken penceremden baktığımda kesinlikle biraz yürümeliyim dedim.Elime kitabımı aldım ve yürümeye başladım.Ayaklarım beni doğu duvarına getirmişti.Ayaklarımın ucunda tüy yumağımı hiissettim ve gülümsedim.Bi banka oturdum kitabımı açtım derin bir nefes aldım ve okuma girişimine başladım.Ama açıkçası aklımı veremiyordum.Önümde bir oğlan durdu.Hayır.Hayır bu Zachary Nielson'dı.Asla konusmaya cesaret edemeyeceğim ünlü populer cocuk.Zaten aklımı veremediğim kitabım elimden kaydı ve yere düştü.Kızlarla oynaşan Zac bunun farkında bile değildi sanırım.Hemen kitabımı aldım ve
"Myksi " dedim kedimi çağırarak.Kedi hemen bana itaat etti ve omuzlarımı dikleştirip herzamanki huysuz halime bürünerek ayağa kalktım.Myksi ayağımın çevresinde dolanıp duruyordu.Ayaklarımı ondan kurtarmaya çalışşırken geri sendelemeye başladım ve Zac'e çarptım.Ah!!Lanet olsun!!
M.Zachary Nielson
4. Sınıf Çaylak
M.Zachary Nielson

MesajKonu: Geri: tanışma..çarpıma ..itiraf   tanışma..çarpıma ..itiraf I_icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:39 pm

Bugün çok sıkıldım ve gecenin berraklığını hissetmek için kendimi dışarı attım.Okulda populer olduğumdan hemen etrafımı kızlar sardı.Herkese Merhaba ve Selam derken dilimde tüy bitti sandım.Aslında bu ilgiden gayet ve gayet memnundum.Doğu duvarınageldiğimde sadece istediğim biraz temiz hava alıp rahatlamaktı.Bir kaç kızla konuşurken bankta oturan O2nu gördüm.İçimde birşeylerin hareketlendiğini hissettim.Onunda göz ucuyla bana baktığını hissettim.Bi anda elindeki kitabı düşürdü.Yüzümde çarpık bir gülümseme belirdi.Sonra bir anda kalktı ve yürümeye çalışırken bir yandan da kedisinden kurtulmaya çalışıyordu.Bana doğru sendelemeye başladı ve sonunda çarptı.O bir sanıye boyunca kokusunu içime çektim.Dönüp bana baktı.Utanmıştı.Gülümsedim.
"B..ben..ö..zür dileri..m"diye kekeliyodu.
"Hayır sorun değil"dedim gülümseyerek o da şaşkın bir şekilde bana baktı ve sonra gülümsedi.
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: tanışma..çarpıma ..itiraf   tanışma..çarpıma ..itiraf I_icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:21 pm

"B..ben..ö..zür dileri..m"diye kekelemeye başladım.Ne oluyordu bana böyle?? Tamam sakin olup tekrar konusmayı denemeliydim.
"Hayır sorun değil"dedi bana o muhteşem çarpık gülümsemesiyle bakarak.Çok şaşırmıştım .Bende gülümsedim.Kızlar birer kahkaha attılar.Yani o yasak bölgeydi kendimi topladım ve
"Şey ben tekrar özür dilerim.."dedim soğuk bi havayla.Yanındaki kızlar bi ona bi bana bakıyorlardı.
"Açıkta bişey mi gördünüz.."dedim tek kaşımı kaldırarak.
"Ahh bu çömezle mi urasacağız Zac hadii..sende dikkatli ol ufaklk."dedi sarısın havalı kız.
"Kavga arıyor olabilirsin ama hiç havamda değilim daha sonra gel"dedim alaylı bir sekilde.Kız çıldırmak üzereydi.Zac de aval aval bana bakıyordu.
"Özür diledim işte daha napmamı istiyosun sen de gitsene"dedim.İçimden bırak kızları gitme nolur..diye yalvarmak geliyordu ama Tanrıça'nın beni yok edeceğini bilsem bile asla bunu yapmazdım.
M.Zachary Nielson
4. Sınıf Çaylak
M.Zachary Nielson

MesajKonu: Geri: tanışma..çarpıma ..itiraf   tanışma..çarpıma ..itiraf I_icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:28 pm

Özür diledim işte daha napmamı istiyosun sen de gitsene"dedi.Neye uğradığımı şaşırdım.Bi anda afalladım.Bunu ağzıyla söylemişti ama gerçekten bunu istiyor muydu??..Neden böyle bi anda huysuzlaşmıştı ki??..Günlerdir onu takip ediyordum.Ama hiç konusmamıştık.Şimdi bu kadar kısa süremezdi...Sürmemeliydi..Kedisini çağırdı ve yürümeye başladı.Arkamdan bağıran kızları görmezden gelip arkasından koşarak yetiştim.Kolundan tuttum.Soran o güzel ,,içimi eriten gözlerini bana çevirdi.
"Ben...şeyy..biraz daha konuşamaz mıyız??yürüsek mesela??"diye sordum.Ahhh Tantıçamm!!! ne oluyordu bana böyle.Kendime inanamıyordum.Ama vereceği cevap için yanıp tutuşuyordum.
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: tanışma..çarpıma ..itiraf   tanışma..çarpıma ..itiraf I_icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:46 pm

Sinirden çıldırmak üzereydim.Myksiye seslendim ve yürümeye başladım.Arkamdan gelen ayak seslerini yeni farketmiştim.Ama arkamı dönmedim kolumu tuttu ve o pislik kızların seslenişlerine aldırış bile etmeden bana gülümsedi.
Ben...şeyy..biraz daha konuşamaz mıyız??yürüsek mesela??".Ağzım açık kalmıştı.Bu yakışıklı şey benimle yürümek istiyor olamazdı.Beni de alay edeceği kızlardan sanmış olmalıydı.Yakışıklı oldugunu ve içimi erittiğini kabul ediyorum ama bu kadarına müsade edemezdim bunu yapmamalıydım.Kolumu ondan kurtardım ve gözlerine baktım.Bu yutkunmama sebep olmustu.Onu reddetmeye kıyamıyordum ama benimle oynamasına izin veremezdim.Beni izliyordu.Tepkilerimi...Kafam çok karısıktı.Kolumu elinden kurtardım ve gözlerimi kaçırarak,
"Üzgünüm..ama istemiyorumben diğer kızlar gibi değilim"dedim.Bu neden bu kadar zor olmustu böyle??Ahh tanrıçam..Son bir kez Zac'in affallamış yüzüne baktım ve onu orda öylece bırakıp yemekhaneye doğru yürümeye karar verdim

tanışma..çarpıma ..itiraf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtiraf et.