House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!

4 posters
YazarMesaj
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

Nerden : Uzay'dan. :D Barış için geldim Dünyalı dostum! V! :D

Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  Empty
MesajKonu: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:11 pm

Öhöm, öhöm.. Öncelikle merhaba millet! Şu havaların iyice ısındığı, ders-öğretmen-iğrenç kantin ve yemeklerin'in stresini iyice attığımız dönemde en çok yağtığımız şeylerden biri olan arkadaşlarla buluşmak. Benim başıma bugün gelen olayda tam bunula ilgili çok iğrenç, ilginç, korkunç, komik bi'şeydi! Saç buklelerim ve tüm yakışıklı erkekler üzerine yemin ediyoyorum ki bu olay tamamiyle gerçek! -Erkek meraklısı gibi hissetmek.- Sizinlede paylaşmak istedim. Şimdi anlatmaya başlıyorum.
-Kendini yaşlı masalcı nineler gibi hissetmek-

" Biir varmıış, biir yokmuuş. Develer tellal, pireler berber iken falan filan cart curt işte. Günlerden 1 Temmuz 2010'du. Sabah saat 9:30'ta boynum tutulmuş bi' halde uyandım. Anormatik kardeşim ve kuzenimsi arkadaşı bilgisayarın başında kopkopkopuyorlardı. Ama takmadım çünkü; en yakın arkadaşlarımdan biri olan 15 yaşındaki G.Y'nin evine gidecektim. G.Y adlı arkadaşımın ailesi ise çalışıyorlar benimkiler gibi. Evde değillerdi ve benim onların evimde olacağımdan haberleri yoktu. Çünkü; G.Y. benim geleceğimi söleseydi evi toplamak sorunda kalacaktı ve ayrıca sanırım birazcıkta olsa benim pekte hanımhanımcık bi' kız olmadığımı düşünüyorlar. Bu yüzden G.Y ile çook samimi olmamız karşılar. Tabi bu benim şahsi düşüncem, bana bu konu hakkında hiçbir şey söylemediler. Neyse.. Hazırlandım, saçımı falan yaptım, cicilerimi giydim ve yola çıktım. Saat 11:30 gibi G.Y'nin evine vardım. Biraz gevezelikten sonra bakkala gittim ve hayvanat kadar yemekler aldıktan sonra tekrar G.Y'nin yanına gittim. Tıkınmaya, nette dolanmaya falan başladık. Sonra film açtık ve izlemeye koyulduk. Olayda tam bu zamanlarda gerçekleşti işte. Saat 14:22 sularıydı. Kendimizi filme iyice kaptırmışken çalan zil sesi tüm büyüyü bozdu.
G.Y.:
" Hay anasınıı! Kim lan bu bu saatte?! " diyerek yerinden kalktı hızla. Kapı deliğinden baktı kimseyi göremeyince balkona aşağıya bakmak için gitti. Bense bizim arkadaşlardan biridir, bizi çağırmaya gelmişlerdir diye düşünerek hiç istifimi bozmadan cips ve kola tıkınmaya devam ediyordum ki;
" Lan babam! Anahtarını al aşağıya gel diyor! Ne halt yapıcaz? Buldum! Sen bekle ses çıkarma 5-10 dk. sonra gidersin. Eğer içeri gelirsek saklan! "
Telaşlanmaya başlamış şekilde sordum:
" Ne, ne, ne?! Nereye saklanayım oğlum; ev burası ev! "
" Ne bileyim, git derinlere doğru. " dedi ve kapıyı kapatıp çıktı. Bense ne yapacağının bilememenin endişesiyle evde dolanıp durdum. 2 dakika sonra ayak sesleri ve Vın! G.Y.'nin odasına hızlı bi dalış. O sırada kapı açıldı ve G.Y. kısık bir sesle " Saklan, babam geliyor! "
diyince G.Y.'nin odasının iyice diplerine girdim. Allahtan oda "L" şeklinde. Babası içeri girince benim kalp başladı hard metal çalmaya! Elindeki poşetleri-seslerden ve konuşmalardan anladım poşet olduklarını- mutfağa götürdü ve yerleştirmeye başladı G.Y. ile.
" Şunları dolaba koy, kızım. Heh, şunlarıda şöyle.. Akşam arkadaşlarım gelecek yemeğe. İzin aldım bende. "
Onlar içerde düzenleme yaparken ben ödüm insan pisliğine karışmış bi' halde duruyordum. Benim en büyük sorunlarımdan biride ne yazık ki; nefesle ilgili. Nefes almayı bazen unutuyorum sanırım, kendime gelince hayvan gibi nefes alıp verincede ses çıkabiliyor. Veya aklıma nefesle ilgili bir şey takıldığında nefes alıp vermek istemdışı bir hareket olmaktan çıkıyor benim için, kendimi zorlayark nefes alıp veriyorum yine sesler eşliğinde -tıpkı şuanki gibi.- . Gerçi; çıkan ses yüksek değil ama normalde değil hani. Neyse işte tam aklıma bu geldiğinde babası G.Y.'nin odasının kapısının önünde durmuş holdeki aynanın önünde falan takılıyordu. Bense nefesimi tutmak zorunda kalmıştım. Ve bu sırada midem 2 defa minik bir sesle guruldadı beni ele vermak istercesine. Yani; heeey! O kadar şey yemiştim aç olmama imkan yoktu! Ama neyse ki; kimse duymadı. Huuuh! Sonra A.Y. amca tekrar G.Y.'nin yanına mutfağa gidip düzenlemeye devam etti. Bana saatler geçmiş gibi gelen bu olay en fazla 10 dakika sürmüştü aslında. G.Y.'de bayağı bir strese girmiş olmalıydı ki bana şuan bile kahkaha attırabilen şu cümleleri söyledi babasına; " Uuuf baba.. Bence bir banyoya falan gir, yıkan! " Tabi o zaman kahkaha falan atabilcek durumda değildim.
" Tamam kızım gireceğim zaten şimdi. Ama hazır ben buradayken git bir Kola falan al gel, hadi. "
" Ya akşam giderim. "
" Ya ne var git al gel işte.. Neyse tamam ama akşam al. Bende bir lavaboya gireyim. Sen napıyordun; internette miydin? " Bu konuşmalar sırasında A.Y. odaya bir kaç adım atmıştı anladığım kadarıyla. Ve ben ölmek üzereydim! Neyse ki; sonra lavaboya girdi ve G.Y. yanıma geldi. " Sessizce çıkabilir misin? Düşme ama seni tanıyorum! " Kafamı "tamam" anlamımda aşağı yukarı sallayıp odadan çıktım G.Y. ile. Lavabo ev kapısının hemen yanında. O yüzden eğilerek çıkış kapısını açıp, ayakkabılarımı aldım ve hızla giymeye başladım. G.Y.'de aynı şeyi yapıyordu. " Baba ben Kola alıp geliyorum. " Asansöre bindik ve kopuş! Hayatımdaki en çok güldüğüm anlardan biri! Gerisi normal ben koşa koşa gittim, G.Y.'de bakkal girdi. Ama gerçekten o kadar farklı bir tecrübeydi ki! Belki şimdi anlatınca çok komik gelmez ama.. Anlatılmaz yaşanır bir olaydı yani! Öyle işte.

Not --> İsimleri gizlememin tek amacı ciddi bir hava yaratmaktı. Gazetelerde olur ya hani. Very Happy
Valentine Kournikova
5. Sınıf Çaylak
Valentine Kournikova

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:04 pm

Allah'ım ya! Okurken güle güle okudum. Tabi o zaman ne kadar stresli olduğunu tahmin edebiliyorum. Ya G.Y. ve her şeyden habersiz A.Y ne yapsın?

Hahahahah... Süper.
cheers
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:07 pm

xDD Valla çok stresliydi ama asansöre binince var yaa.. Uuuuf! xDDD
Komedi'ydi Very Happy
Bide arkım diyordu ki; "Korku filmi izleyelim, korku filmi izleyelim! "
Hiç bi filmin yaşatamayacağı gerilim sahnelerini yaşadık ! xDD
Sona McDiable
5. Sınıf Çaylak
Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:51 pm

hahaha Very Happy:D:D moronikalılaaaaaaaaaaaaaaar Very Happy:D bence a.y amca görse kızmazdı lan Very Happy her zamanki süpriz yumurtadan çıktım faland erdiniz Very Happy ama güzelmiş Very Happy -tanrım bende olmaylıydıııııııııııııııım Very Happy-
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 9:27 am

A.Y bana sorarsan da kızmazdı sanırım; ama o an öyle bi psikoloji içindeydik kiiiğ.. xDD
Olsun bea seninlede yaparız bi' gün Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  Icon_wink Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  Icon_biggrin
Şaka tabii o stresi bi daha kaldırabilir mi kalbim emin değilim! xDD
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:26 am

AhahahxDxDxD gerçektn süppermss Very Happy:D
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:59 am

Very Happy Öyledir kendisi. Very Happy
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!    Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!  I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:25 pm

Razz Very Happy Razz Very Happy

Kalp Atışlarını Beyninde Hissetmek!
1 sayfadaki 1 sayfası