House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jodelle Rihanna Darcia

YazarMesaj
Jodelle Rihanna Darcia
2. Sınıf Çaylak

Jodelle Rihanna Darcia Empty
MesajKonu: Jodelle Rihanna Darcia   Jodelle Rihanna Darcia I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:21 pm

Bir yandan hızlı hızlı hazırlanıyor, bir yandan da düşünüyordum. Ne olmuştu dün öyle?
Dün kardeşime gitmiştim. Her şey iyi, güzel geçerken birdenbire kardeşimin kolu kanamıştı ve bu beni bir canavara dönüştürmeye yetmişti. Birdenbire kardeşime saldırmış, onu yaralamıştım. Hala inanamıyorum. Nasıl olmuştu da canımdan çok sevdiğim, bu hayattaki tek gerçeğim kardeşime saldırmıştım. Nasıl bir canavara dönüşmüştüm böyle ben? Ya duramasaydım diye düşündüm. Ya kardeşimi öldürseydim? Düşüncesi bile korkunç…

İşaretlendiğimden beri ailemden tek o benimle konuşuyordu. Tek o beni anlıyordu. Annem beni reddetmişti, ben işaretlendiğimde. Karanlığa sapıp Tanrı’yı yok sayacağımı düşünen İnanç İnsanlarından farkı yoktu. Ben hala bendim. Bunu neden anlamak istemiyordu.

Neyse, annemi değil kardeşimi düşünmeliydim. Umarım iyidir diye yakardım Nyx’e.

Tüm bunları düşünürken çoktan arabama varmıştım. Arabama bindim ve çalıştırdım. Doğruca evimin (eski evimin demek istemiştim) 2 kilometre ötesindeki hastaneye sürdüm. Kardeşimi buraya yatırmışlardı ve o annem dışındaki herkese kolunu camın kestiğini söylemişti. Aslında anneme de yalanını söyleyecekti ama annem daha kardeşim ağzını açmadan olayı anlamıştı.
Hastaneye ulaştım ve arabadan dışarı çıkmak için cesaretimi toplamam gerekti. 2 dakika kadar arabada kaldım ve sonra kapıyı açtım ve dışarı çıktım.

Kardeşimin hastane odasına gittiğimde onun yüzünü canlı ve güleç gördüm ve çok rahatladım. Odada elbette ki annemde vardı. İlk önce beni görmedi ama kardeşimin bana selam vermesiyle beni fark etmiş oldu.

“ Seni şeytan yaratık. Ne yüzle buraya geliyorsun?”
“ Anne seninle tartışmaya değil kardeşimi görmeye geldim.”
“ Yaa! Kanını emerken kardeşin değildi ama değil mi? Pis ucube! “
“Anne lütfen. Kana zaafımız olduğunu biliyorsun. Üzgünüm hem de çok üzgünüm. İsteyerek olmadı.”
Bir anda kardeşim bağırdı.
“Yeter. Kesin artık. Abla teşekkür ederim geldiğin için. Ben iyiyim gerçekten. Suçlu falan değilsin sen.”
Bir anda her yer sessizliğe bürünmüştü. Ama annemin sesi sessizliği bozdu.
“ Hadi! Duydun işte. Git artık. Seni 1 dakika daha görmek istemiyorum.”
“ Tamam anne. Ama şunu bilmelisin ki ben hala benim. Neden böyle yaptığını anlayamıyorum. Ben asla ikinize de zarar vermem. Kardeşim, seni seviyorum.” dedim arkama bakmadan çıktım odadan.

Arabama bindiğimde hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Neden böyle oluyordu? Kardeşimin iyi olduğuna sevinmiştim ama annemin böyle yapması beni gerçekten çok üzüyordu. Belki de haklıdır. Gerçekten insanlara zarar veriyorumdur diye düşündüm.

Her şey çok kötüydü bu aralar. Her şey ters gidiyordu. Ama dayanmalıydım. İnanmalıyım düzeleceğine. Evet evet düzelecek inanıyorum…

Jodelle Rihanna Darcia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jodelle Rihanna Darcia
» Jodelle Rihanna Darcia
» Jodelle Rihanna Darcia - Puan Yükseltme