House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Başlangıç.

2 posters
YazarMesaj
Helioius Gwyne Dymcoria
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri

Başlangıç. Empty
MesajKonu: Başlangıç.   Başlangıç. I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:00 pm

Annemle olan "küçük" kavgamızdan sonra kaçmaya karar verdim. O da beni olduğum gibi kabullenmiyordu. Gece Evi'ne gitmemi istememişti. Başka ne yapabilirdim ki? Sadece tek seçeneğim vardı. Bu yüzden kaçmaya karar vermiştim. Hava kararmaya başlayınca küçük seyahat çantama birlaç giysi, iç çamaşırı ve ipodumu koydum. Hazırdım sayılır. Geri kalan eşyalarımı sonra alırdım. Tabi bir daha buraya gelme şansım olursa. Evden daha önce hiç kaçmamıştım ama zor görünmüyordu. Çatı o kadar da yüksek değildi. Benim odam ikinci kattaydı. Camımın önüne uzanan kocaman bir kavak ağacı olduğu için bana avantaj sağlıyordu. Ağaca tutunarak aşağı inebilirdim. Cep telefonumu ve araba anahtarımıda cebime sıkıştırdıktan sonra camı açtım ve aşağı baktım. Evet, o kadar da yüksek değildi. Artık gece görüşüne sahip olan gözlerim sayesinde nereye tutunacağımı görebiliyordum. Pencereme ayağımı koydum ve cama değen dallardan birine tutundum. O kadar da zor olmamıştı. Diğer ayağımı da atarak dengemi sağladım. Aşağıya bakamıyordum. Elimi bir diğer dala attım ve sonra bunu yapmamış olmayı diledim. Dal küçük bir çıtırtıyla yerinden koptu ve kendiyle beraber beni de aşağıya sürükledi. Herşey bir anda olmuştu. Son hatırladığım şey kapanan gözlerimdi.

Gözlerimi daha önce hiç görmediğim bi yerde açtım. Elma ağaçlarının bulunduğu bir kırdaydım. Neler olduğunu kavrayamamıştım. Tepemde bir ağaç vardı. Ama bu düştüğüm kavak ağacı değil bir elma ağacıydı. Ayağa kalktım ve kafamı ovalatım. Alnımın ortasındaki işaret artık zonklamıyordu. Sanki bana güç kazandırmıştı. Yürüyerek etrafıma bakındım. Çimden ve ağaçlardan başka hiçbirşey yoktu. Bana büyükannemin çiftliğini hatırlatmıştı. Arkamı döndüğümde karşımda yine hiç görmediğim bir kadın duruyordu. Siyah saçları omuzlarından aşağı dökülüyordu. Buz rengi gözleriyle beni süzerken bana şefkatle gülümsüyordu. Onu bir melek sandım. Çok ihtişamlı ve güzeldi. Kusursuz denecek kadar doğaüstü göründü bana. O bana sevgiyle bakarken benim ona aval aval bakmam çok kabaydı. Ağzımdan ilk şunlar çıktı.

" Öldüm mü? "

Gülümsemesi tüm yüzüne yayıldı. Onun karşısında eğilme gereği duydum. Bana melodik bir sesle cevap verdi.

" Hayır çocuğum ölmedin. Buraya senin iyi olduğunu görmek için çağırdım. "

" Sizi tanıyor muyum? Veya siz beni tanıyor musunuz? "

" Elbette beni tanıyorsun. Şu an bunu hatırlamıyorsun fakat ileri de beni tekrar göreceksin. "

Kadın gözle görülür bir biçimde kayboldu. Hiçbirşey anlamamıştım. Gülüşünün yankılaşını duyabiliyordum. Gözlerimi tekrar açtığımda beyaz duvara bakıyordum. Sanırım öldüm, diye düşünürken buranın bir revir olduğunu farkettim. Ve sonra kapı açıldı.
https://thehouseofnightrpg.yetkin-forum.com
Wisteria Ryngéer
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Wisteria Ryngéer

Başlangıç. Empty
MesajKonu: Geri: Başlangıç.   Başlangıç. I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:50 pm

Kapıyı açıp içeri girdiğimde çoktan kendine gelmişti. Aslında içi boş olması gereken hilalin içi safir renginde doluydu. Bu kızda garip birşeyler vardı. Sevecen bir tavırda gülümsedim ve ''Kendine geldiğine sevindim.'' diyerek yanına yaklaştım. ''Ben Gece Evi'nin Yüksek Rahibesi, Diana. Gece Evine hoş geldin Valentina.'' dedim.

''Vampirler hakkında zaten bilgi sahibi olduğuna eminim. Çaylak vampirlerin bile müthiş bir iyileşme gücü vardır. İyileşmen o kadar hızlı ilerliyorki, revirden ayrılmaman için bir neden yok.'' dedim gülümseyerek. ''Valentina yeni odanı görmeye ne dersin?'' dedim. Başıyla onayladı. Konuşmaktan çekinir gibi bir hali vardı.

''Harika!'' dedim. Hala çekinir gibi bir hali vardı. ''Endişelerini anlıyorum tatlım. Burada güvende olacağına bütün kalbimle yemin ederim. Her çömez, yetişkin bir eğitmenle eşleşir. Seni yeminim konusunda temin etmek için senin eğitmenliğini ben üstleneceğim.'' dedim ve vereceği tepkiyi bekledim.
Helioius Gwyne Dymcoria

Başlangıç. Empty
MesajKonu: Geri: Başlangıç.   Başlangıç. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 12:06 am

'' Ben Gece Evi'nin Yüksek Rahibesi, Diana. Gece Evine hoş geldin Valentina. ''
dedi ziyaretçim. Gözlerim kocaman açılmıştı. Bu gerçek bir vampirdi ve karşımda duruyordu. Beyaza çalan saçları omuzlarından aşağı dökülüyordu. Gözleri buz mavisinden de derindi. Kısacası çok güzeldi. Tabii rüyamda gördüğüm kadından daha farklı bir şekilde. Onu kıskanmıştım biraz.

'' Vampirler hakkında zaten bilgi sahibi olduğuna eminim. Çaylak vampirlerin bile müthiş bir iyileşme gücü vardır. İyileşmen o kadar hızlı ilerliyorki, revirden ayrılmaman için bir neden yok. '' dedi içten bir gülümsemeyle. '' Valentina yeni odanı görmeye ne dersin? '' dedi. Başımla onayladım. Her ne kadar yaptıklarıma konsantre olamasamda. Şu an en iyi fikir etrafımı tanımak gibi geliyordu.

'' Harika! '' dedi ve duraksadı. '' Endişelerini anlıyorum tatlım. Burada güvende olacağına bütün kalbimle
yemin ederim. Her çömez, yetişkin bir eğitmenle eşleşir. Seni yeminim konusunda temin
etmek için senin eğitmenliğini ben üstleneceğim. ''

Demek eğitmenim olacaktı. Bu iyi birşeydi sanırım. Bana sıcak davranmıştı. Ona kanımın ısındığını hissettim. Derin gözleri buram buram güç saçıyordu ama bu beni ondan uzaklaştırmaktan çok ona daha da ilgi duymamı sağlamıştı. Bir vampire bu kadar çobuk güvenebildiğime şaşırdım. Kadın ayağa kalktı. Yüksek Rahibe ünvanı bana konik gelmişti aslında. Rahibe diyince aklıma hep kilise gelmiştir. Bende ayağa kalkarak onu takip ettim. Yürüyüşü bir kedininkini andırıyordu. Asil ve güzel. Labirente benzer bir koridora çıktık ve onun peşinden yürümeye başladım. İşte başlıyorduk.
https://thehouseofnightrpg.yetkin-forum.com

Başlangıç.
1 sayfadaki 1 sayfası