AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kötülüğün ayağına gitmek

YazarMesaj
Valentine Kournikova
5. Sınıf Çaylak

MesajKonu: Kötülüğün ayağına gitmek   Salı Haz. 01, 2010 9:05 am

Okul çapında Gece Evi'ne gezi düzenlenecekti ve herkes bu geziye katılmak zorundaydı. Gwen geziye katılmak istemiyordu. Çünkü ablasının anlattığına göre Gece Evi artık iyi bir yer değilmiş. Gece Evi'ne kötülük hükmediyormuş. Gwen'in ablasıda içinde iyilik kırıntıları bulunduranlardan. Gwen okul bankına oturmuş endişeli bir şekilde düşünürken yanına sevgilisi Stefan oturdu.

Vay canına! Gece evine gidiyoruz. Ne kadar müthiş değil mi?

Gwen sevgilisine baktı çok mutlu ve heyecanlı görünüyordu. Gwen bu heyecanını bozmamak için gülümsedi ve:

Evet, ne kadar müthiş.

Endişeli gibisin.

Ben mi? Lütfen yapma Stefan.

Emin misin?

Aslında ablamla telefonda konuştuğumda Gece Evi'nin artık iyi biryer olmadığını, oraya kötülüğün hakim olduğunu söyledi.
Belki Gece Evi'ne kötülük hakim olabilir ama bizi oranın yüksek rahibesi karşılayacak. Ve bizi o gezdirecek Aşkım. Bence sinir krizi geçirebileceğin yada endişeleneceğin hiçbir sorun yok. Hem yanında ben varım sana kimse dokunamaz. dedi Stefan. Gwen tam aslında haksız olduğunu, ablasının gece evinde yaşadığını ve orayı ablasının daha iyi bileceğini söylemek üzereydi ki Okul Servisi geldi. Bütün herkes birbirini eze eze servise doluştular.

Hadi Gwen, servise binelim.

Stefan, Gwen'i elinden tuttu ve oturduğu banktan kaldırarak servise bindirdi. Gwen yol boyunca hiç konuşmadı. Sadece Gce Evi'nin sisli yoluna girince iç çekti. Servis durduğunda Gwen'in içine kötü bir şeyler en baştan doğmaya başladı. Bütün öğrencile servisten inerken Gwen Stefan'ın elini tuttu. Onu bu karmaşanın içinde kaybetmek istemiyordu. Servisten indiklerinde güzeller güzeli bir Rahibe onları karşıladı. Rahibe okul müdürüyle konuşuyordu. Daha sonra öğrencilere dönerek:

Gece Evine hoş geldiniz.Ben Gece Evi'nin Yüksek Rahibesi Neferet. Bana soracağınız bir soru olursa Profesör Neferet diye hitap etmeniz yeterlidir.
Neferet mi? Gwen bu kadını tanıyordu. Ablası aslında Neferetin Göründüğü kadar iyi biri olmadığını ona söylemişti. Gwen, Neferetin kim olduğunu sorduğunda Yüksek Rahibe olduğunu söylemişti. Evet, kadın gerçektende çok hanım hanımcık, Efendi biri olarak görünüyordu ama Gwen onun böyle olmadığını biliyordu. Birden grupta bir hareketlenme oldu ve okulun içine doğru yürümeye başladılar. Gwen yerinde zamklanmış gibi durduğu için Stefan onu çekiştirmek zorunda kaldı. Sonunda okulun içine girdiler. Neferet okulun tarihiyle ilgili şeyler anlatıyordu, nerede ne olduğunu söylüyordu ama kimse onu dinlemiyordu -inek öğrenciler ve öğretmenler dışında-. Kızlar çaylak erkeklere göz kırpıyor, öpücük atıyordu. Erkekler kız çaylaklara göz kırpıyor çaylaklar kendi aralarında gülüşüyorlardı. Hatta Stefan bile onabuna göz kırpıyordu. Gwen'in umrunda değildi. Tek isteği ablasını bulmaktı. Birden Gwen diye bir ses duydu. Etrafına bakındı ve merdivenlerin başında ablasını gördü. Gwen Stefan'ı da beraberinde çekiştirerek ablasının yanına gitti ve boynuna atladı:

Seni çok özledim abla.

Bende seni canım.

Selam Caroline.

Selam Stefan. Neferet bu tarafa bakmıyor değil mi? Tama bakmıyor. Çabuk odama gelin.

Merdivenlerden hızlıca Caroline'ın odasına çıktılar. Caroline'ın odasına doluştular ve Caroline kapıyı kapattı.

Sizin burada olmamanız gerek. Burası artık çok kötü bir yer. Sizi gezdien o kadın şeytanın karısı durumunda. Ayrıca birde Kalona var. O şeytana pabucunu ters giydirecek bir adam. Daha doğrusu Nyx'in katından kovulmuş bir melek. Onlar hakkında her şeyi biliyoum. Ama onlar benim hakkımda bir şey bilmiyorlar. Aslında buraya hiçbir insan ziyaretçi kabul edilmez ama Neferet öyle bir plan hazırladı ki, aklınız hayaliniz durur. Onu Kalona ile konuşurken duydum. Kalona'a Gece Evi'ne insan bir okulun gezi düzenlemek istediğini, kendisinin ise bunu kabul ettiğini söyledi. Kalona önce kızdı. Neferet bütün bu insanları yemekhaneye toplayacağını daha sonrada aç ve gözü dönmüş tüm vampir ve çaylakları ayrıca Kalona ve kendiside dahil olmak üzere insanların üzerine saldıracaklarını aç karınlarını doyurup bayram ediceklerini anlattığını duydum. Bu yüzden buraya gelmemeliydiniz.

Ama okul buraya gelmenin zorunlu olduğunu söyledi.

Buda Neferet'in işidir.

Peki buradan nasıl çıkıcaz ve kötüler bunları konuşurken onları nasıl dinledin.

Caroline güldü ve:

Bu benim özel gücüm. Kimse beni görmeden onları dinleyebilirim ve çok sessiz olabilirim. Hadi beni takip edin. Sizi buradan çıkartıcam.

Odadan çıktılar ve merdivenlerden yürümeye başladılar ama önce Caroline 'ın verdiği Gece Evi öğrencilerine özel olan kıyafetleri giydiler ve Caroline alınlarına birer hilal çizdi. Kamuflaj için gerekliymiş. Merdivenlerden aşağı inip Caoline 'ın özel gücü sayesinde kimse onları görmeden sıvışmaya çalıştılar artık üçüde okul dışındaydı. Caroline:

Tamamdır. Artık siz gidin. Olabildiğinizce hızlı ve sessiz olun. Kimsenin sizi görmemesi için Nyx 'e dua edicem.
Caroline ikisine de sarıldı ve bu anda içeriden çığlık sesleri geldi. Üçüde Gece Evinden çıktıkları kapıdan içeriye baktılar. Muhtamelen bütün arkadaşları ölmek üzerelerdi. Tam Gwen ve Stefan kaçarken kapıdan siyah kanatlı, beyaz tenli ve eli yüzü kan içinde olan, elleriyle ağzını silen bir adam çıktı. Caroline çabuk gitmelerini söylerken Kanatlı adam onlara baktı ve:

Vay canına Caroline. Güzel avlar yakalamışsın. Hadi benimle paylaş tatlım.

Sakın gözlerine bakmayın. Yoksa ona doğru çekilirsiniz. Yere bakın.

Caroline Ayaklarına bakıyordu. Gwen ve Stefan'da aynılarını yaptılar.

Şu alınlarındaki İşaretler ve üzerlerine giydikleri kıyafetler bana hiç inandırıcı gelmedi doğrusu.

Dediğimi yapın yaptığımı yapmayın. Yere bakmaya devam edin.

Caroline direkten Kanatlı adamın gözlerine baktı ve:

Onlar benim dostlarım Kalona. Ama seni değil beni dinlerler ve Yemek olamayacak kadarda iyiler.

Bana kafa mı tutuyorsun?

Evet sana kafa tutuyorum Kalona.

O zaman bunun cezasını ödeyeceksin. Kalona tüm gücünü toparlamaya başlamıştı. Caroline Gwen'e baktı. Gwen'in arkasında bir ışık parlıyordu. Caroline konuşmaya başladı:

Biraz bekle Kalona. Kardeşime söylemem gereken bir şey var. Gwen, Kardeşim. Bana bak ama arkamdakine bakma. Hani Büyükannemin hikayeleri var ya. Çok uzun zaman sonra Nyx Seçilmiş bir insanın içine girecek ve onun bedenini kullanarak Kötü ile savaşıp Dünya'a iyiliği sunacaktı.

Hatırlıyorum ama bunu neden söyledin ki?

Seçilmiş bir insanla tanışmak güzel bir duyguda bu yüzden.

Gwen her şeyi anlamıştı. Kendisi seçilmiş insandı. Ama hikayenin devamınıda çok iyi biliyordu. Bu seçilmiş insan için birinin ölmesi lazımdı. Gwen bu hikayeyi Stefan'a da anlatmıştı. Stefan hikayenin devamını hatırlıyanca hızlıca koşup Caroline'ın önüne atladı. Caroline ve Gwen 'in itiraz etmesine kalmadan Kalona tüm gücünü Stefan'ınn üzerine boşalttı. Stefan bu enerjiye dayanamayıp olduğu yerde can verdi. Gwen ağlamak üzereydi ama Kendisinde baştan aşağı bir yenilenme, olgunlaşma hissetti. Caroline yere düşmüştü. Gwen Caroline'ı kaldırdı ve konuşmaya başladı:

Sen. Kalona, benim eski savaşçım. Dünya'a gelip Erebus'un adını pisletmeye utanmıyor musun? Sen Bana ihanet etmeseydin şuanda yanımda huzur ve refah içinde yaşayacaktın. Bu arada herkes - Bütün çaylaklar ve insanlardan yaşayanlar- Dışarıya toplandı. Neferet Kalona'nın yanına geçerek elini tuttu.

Bu kız sahte Nyx. Aslında onun içinde Nyx yok. Ben Nyx'in Dünya'da beden bulmuş haliyim. Bana ve Erebus'a inanın ona değil.

Artık yalan söylemeyi kes Neferet. Herkes gerçeği öğrensin. Kalona devam etti:
Çaylaklar ve tüm öğretmenler. Aslında bizim karanlık Nyx'in içine girdi kızın, yerde yatan ölü sevgilisinin ve ablası Caroline'ın iyi kısımda olduğunu bilmenizi isterim. Ayrıca ben Erebus değlim. Gerçeği öğrendiniz artık.

Neferet, Kalona'a sen bunu nasıl yaparsın bakışıyla bakıyordu.

Kalona. Benim yanımda hala huzur ve refah içinde yaşayabilme şansın var. Sana gerçek A-ya'nı vereceğim ama Sevgilin Neferet yok edilicek.

Kabul ediyorum.

Ne? Bunu bana yapamazsın Kalona.

İzle ve öğren.

Kalona yürüyerek Nyx'in aynına geçti ve siyah kanatları tekrardan beyaz oldu.

İzin verirseniz Tsi Sgili'i kendim öldürmek istiyorum. dedi Kalona.

Sen benim Savaşçımsın Kalona. Beni korumakla görevlisin. Ne gerekiyorsa onu yap.

Kalona hızlıca Neferetin yanına gitti ve onu önce dizlerini üzerine çöktürdü. Daha sonra boynunu kırıp öldürdü.

Benim görevim tamamlandı Çaylaklarım ve Pröfesörler.

Nyx, Gwen'in bedeninden çıktı ve Kendi haline büründü. Gwen biraz sersemledikten sonra Nyx'e baktı. Nyx ona bir teşekkür gönderdi. Daha sonra Sevgilisi Stefan'a dönerek onu yerden kollarının arasına aldı ve kulağına eğilip bir şeyler fısıldadıktan sonra Stefan gözlerini açtı ve ayağı kalkarak Nyx'e teşekkür etti ve Sevgilisinin yanına döndü. Nyx Caroline'a baktı ve yanına giderek:

Gösterdiğin başarı ve cesaret için seni kutluyor ve Ödüllendiriyorum. Bu okulun artık Yüksek Rahibesi olmadığına göre Yüksek Rahibe sen olabilirsin. dedi Nyx ve hilalinin ortasında öptü. Nyx öptüğü anda Caroline 'ın yüzünde aşağı yeni dövmeleri oluşmaya başladı. Herkes Ona bakarak gülümsüyordu. Kalona Caroline'a bakarak:

Bana hala kafa tutuyor musun? Diye sordu.

Sence?

İkiside gülümsedi ve Kalona:

Nyx, Ben A-yamı buldum. dedi. Nyx ise :

Size ömür boyu mutluluklar dilerin Kalona ve Caroline, Gwen ve Stefan ve tüm Gece Evi halkı.Uğurlar olsun. diye haykırdı Nyx. Herkes hepbir ağızdan, Uğurlar olsun , dedi ve Gece evinin İçerisinden diğer ölmüş öğrenciler yaşar bir vaziyette çıktılar.

Gökyüzündeki dolunay çok güzeldi ve Gece Evini inanılmaz bir Şekilde aydınlatıyordu. Bu her şeyin yoluna girdiğini gösterirdi.

Son
Kullanıcı profilini gör http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Helioius Gwyne Dymcoria
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri

MesajKonu: Geri: Kötülüğün ayağına gitmek   Salı Haz. 01, 2010 3:15 pm

Betimleme - 17 Puan
Kurgu - 10 Puan
Hayal Gücü - 10 Puan
Akıcılık- 15 Puan
İmla - 15 Puan
Renklendirme - 7 Puan