House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D

4 posters
YazarMesaj
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

Nerden : Uzay'dan. :D Barış için geldim Dünyalı dostum! V! :D

Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Empty
MesajKonu: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:53 pm

Ööncelikle heerkese meerhabaağ~~! Ben Nisanur Kaplan! xD Eğer adımla hitab edecekseniz Nisa yeterli.Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin Ama lakaplara ırkçılık, artniyet ve vb. taşımadıkları sürece her zaman açığım. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin 15 yaşında minicik ufacık minyoncuk bi' kızım. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin 1.60 falan. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razz Kitap ve manga okumaya, anime, drama, film falan izlemeye tek kelimeyle ba-yı-lı-yo-rum! Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_lolYeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin Vede itiraf ediyorum ki; konuşmanın çok gerekli ve eğlenceli olduğunu düşündüğümden bu eylemi sıksık gerçekleştiriyorum. U.U Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin Biraz hiperaktifimsi miyim neyim anlamadım ama tuhaf bişeyim. xD Beynimde öyle sanırım. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razzYeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin Tuhaftuhaf saçma şeyleri düşünüp, yapıp, söyleyip dururum falan işte Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razz Ve ehehe; 15 yıllık tecrübelerim sonucu beyinciğimin yok denecek kadar az çalıştığı kanısına varmış olmaktayım. -.-' Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin Türlü türlü sakarlıklarımı bununla bağdaşlaştırıyorum.Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razz Bu arada bu siteyle Sona-chan -veya benim hitabımla Soba-chan Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin - sayesinde tanışmış olmakla beraber O'na olan tırsma duygularım sayesinde başvuru rp'mi yaptım. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razz Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin Çünkü ben aynı zamanda tanıdığım eeen üşengeç insanım. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razz Öyle işte.. Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrin
Herkesle kaynaşmak, kaynatmak, eğlenmek, geçinmek umuduyla..
Sevgiler..
Saygılar..
~~Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrinYeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrinYeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_biggrinYeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D Icon_razz.
Sona McDiable
5. Sınıf Çaylak
Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:01 pm

hoş geldin Very Happy tamam bu başlık beklediğim gibi olmuş şasen bizzat kendi görüşümle v.v lağn bu arada sen 1.60 var mısııııın...O zaman bende o kadarımdıııııırrr *.* vaaa o_o neyse hoş geldin diyorum tekrar v.v umarım siteye yarın yada bir kaç saat sonra girmek aklına gelir =_='
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:04 pm

xDD. Hoş buldum Very Happy Varım lo Very Happy Geçen gün baktım "Aaanaaa 1.60 olmuşuuum! " gibi bi tepkiyle sevinç tepinikleri arasında coştum xD. Gelir lo gelir Very Happy
Sona McDiable
5. Sınıf Çaylak
Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:08 pm

Aneeeeeeeem Very Happy o zaman bende varımdııııııır *.* sen benden uzun musun bu arada :S :? ayrıca gelir kısmına şuan sadece umut ediyorum modunda bir cevap verebilitem var Very Happy Very Happy
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:10 pm

Sanırım biraz uzunum U.U~~ Very Happy
Olsun lo sende en az 1.58'sindir Very Happy
Bence oda bayağı çiçek gibi bir şey Very Happy
Gelirim lo gelirim Very Happy
Sona McDiable
5. Sınıf Çaylak
Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:12 pm

Very Happy offf laaan sen bile geçtin beni haaa Sad ah lanet boylu bi kızım Razz -neyse lağn kawai anime kızları boyutu staylaaa (Y) çünküüü parayla değil staylaa (Y) (-->9-B sınıfı iğrenç espirilerindan alıntı) -

neyse gelirsin herhalde bu sefer baskı yapan ben değildim Very Happy Very Happy
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:21 pm

Very Happy Tamam lo.
Espiri (Y) Very Happy
Sona McDiable
5. Sınıf Çaylak
Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:25 pm

ah bi da şu lo yu kullanmasan Very Happy
lo'yla bea'yı aynı cümlede kullanan tek insan çakması bişey Very Happy
Wisteria Ryngéer
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Wisteria Ryngéer

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 7:05 pm

Yaşasın ! Deli dolu bir üyemiz daha oldu!
Hoşgeldin tatlım aramıza (:

Edit. : bu arada Rabia bnde .d memnun oldum tanıştığımıza .d
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 9:17 pm

Ehehe~~! xD
Teşekkürler, hoş buldum. xD

Bende mennun oldum kardeş!^^
Viollette Elénoré Laforét
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Viollette Elénoré Laforét

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:55 pm

Hoş geldinn ! Very Happy
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

MesajKonu: Geri: Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D   Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:47 am

Teşekkürler, hoş buldum! Very Happy

Yeni bi' kawaai-chan'den Konnichi waaa'lar! :D
1 sayfadaki 1 sayfası