House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~

2 posters
YazarMesaj
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

Nerden : Uzay'dan. :D Barış için geldim Dünyalı dostum! V! :D

Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~ Empty
MesajKonu: Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~   Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~ I_icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:22 pm

Kolasından gürültüyle bir yudum daha aldı Meg. Üzerinde mor desenleri olan tek kişilik fosforlu yeşil koltuğunda iyice yayılmış; yeni okulunun kendisi için ayrılmış odasında Tv-yemek-pijama-terlik partisi veriyordu tek başına. Üzerindeki pembe pijama takımı, terlikleri ve kafasındaki pembe tüylü tokayla film ve kitaplardaki vampirlerden çok; az sonra kanı emilecek küçük, narin, sevimli kız çocuğuna benziyordu.

Sıkıntıyla bir nefes verip etrafa bir göz attı; bavullarından fırlayan kıyafetler, peluş oyuncaklar, resimler, kitaplar, DVD'ler, dergiler.. Her yer darmadağındı. Ama peh, kimin umrunda!

" Aaah, Tanrıçaam! Çook çalışmam gerekecek.. Lanet olsun taşınma işlemlerindeen nefret ediyoruum! "

Sıkıntı içinde kafasını iki yana salladıktan sonra ekstra büyük pizzasının kalan son iki diliminden birini ağzına doğru götürdü ama hayır yiyemeyecekti. Gerçekten çok fazla yemişti ve biraz daha devam ederse midesi istifa edecekti. Yapacak bir şey bulamanın verdiği bunalımla kanallarda dakikada 120 kanal hızla zaplamaya başladı. Ama nafile; hiçbir şey yoktu! En sonunda gözü bir klipte takıldı; adamlar ve küçük çocuklar tuhaf hayvan kostümleri giymiş, beraber saçma saçma dans edip duruyorlardı. Meg bir süre izledikten sonra omuz silkti.

" Eee.. Madem öyle, biz de bi' deneyeli bakalım! "

Kumandayı cam kenarındaki yatağına fırlatıp koşup zıplamaya, ellerini ve kollarını sallamaya başladı kıkırdıları eşliğinde. Yaptığı hareketler kolay değildi evet ama, bir o kadarda saçma ve komikti. Kollarını havaya kaldırıp dalgalanma hareketi yaptıktan sonra kuğu balesine geçiş yapıp birkaç dönüş yaptı havada. Şimdi de; ünlülerden seçmeler yapıyordu.

" Jenifer, Beyonce, Britney. Hımhım! "

Etkileyici bir şekilde saçlarını savurduktan sonra kollarının üstünden bir takla atıp üzeri abur cubur paketleri ile dolu olan sehpanın üzerine fırladı. Bir-iki kalça numarasından sonra 80'lerin dansına geçmiş; ellerinin orta ve işaret parmaklarını açıp gözlerinin önünden geçirirken kafasını ve vücudunu sallıyor, kendini kaybetmişçesine kahkahalar atıyordu. Tam bacakları ilede ahenk tutmaya başlamıştı ki; açık oda kapısının önünde kendine bakan bir çift gözü gördü ve şaşkınlığıyla birleşen sakarlığı sonucu PAAAAT! Büyük bir patırtı sonrası kendini yerde bulmuştu. Acıyla oturduğu yerden belini ve kalçasını ovuşturdu.

" Vaaaaaa! Acıyooooo! "

Dolmuş gözlerle sakarlığına hakaretler ederken aklına gözleri hala üzerinde olan kız geldi. Ona doğru çevirdi yüzünü, soran gözlerini birkaç kez kırpıştırdıktan sonra kafasını sağa doğru eğdi.

" U? "
Sona McDiable
5. Sınıf Çaylak
Sona McDiable

MesajKonu: Geri: Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~   Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~ I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 11:43 am

Sona elinde ne halt ettiğinden bile emin olmadığı küçük çantasıyla kendisine ayrılıdğı söylenen odayı arıyordu koridorlarda.Kolundaki çantayı eline aldı.Tanrıçam!Onu bir şey için kullanacaktı ama ne...Her zamanki gibi unutmuştu yine.Biraz olduğu yerde durdu.Gerçekten neden o çantayı kullanıyordu?Heeey onun gücü istediği her şeyi kendisine kitlemesiyle ilgiliydiii!
Yavaşça çantanın içini açtı.İlk başta üstte hiçbir şey yoktu kayda değer.Bir eşarbımsı bir şey ve gümüş bir zincir,bir çikolata paketi...Gümüş bir zincir...
"Tabi yaaaaaa!"
Kafasına pat diye vurmasıyla her şey geri gelmeye başlamıştı.İşe gidecektiii!Bu klasik bir iş değildi tabiki.Çok sevdiği (!) polis abisinin onu içeriye tıkmaması için yaptığı anlaşmanın bir parçası olan bir işti bu.Çantayı karıştırdı ve içinden bir adres çıktı.Bu adresin elinde olması iyi olmuştu çünkü iyice ilerleyen unutkanlığı kötü durumlara yol açabilirdi.
"Eee peki ben neden odayı arıyorum ki?"
Evet bu da bir başka sorundu.Neden odasını arıyordu?Eşyalarını bırakma gibi bir alışkanlığı yoktu.Hımm...Belki biraz etrafı tanımak isteyebilirdi iş saatinden önce?İş saatinden önce...Ah
"İş saati?"
Elindeki kağıda tekrar baktı bir de çıkarıp kullanmaya pek alışkın olmadığı telefonuna.Sevgili polis abisi ona her şeyi ayrıntılarıyla yazmıştı.İş günü ertesi gündü ve biraz daha rahat olabilsin diye güneş bakttıktan sonraydı.Sona yolun ortasında dikildiğini fark edince kapılara da bakarak yürümeye başladı.Aynı zamanda da hatırlamaya.Odasını arıyordu çünkü dinlenmesi lazımdı.
"Tanrım!İki üç gün uyumayınca gerçekten kafayı yiyoruuuuum!"

Koridorlarda ilerlerken en sonunda kendisine ait olan odayı buldu.İçeriden sesler geliyordu.Sona'nın yüzü birden kocaman kocaman güldü!Evet bir oda arkadaşı vardıııı!Bu yalnız olmayacağı anlamına gelirdi ki Sona yalnızlıktan nefret ederdi.Yalnızken kafayı yerdi olup olmadık düşüncelere dalardı.Kısacası sevmediği bir Sona olurdu.
Kapının koluna uzandı yavaşça.Ses çıkarmak istemiyor.Yeni arkadaşını doğal haliyle yakalamak istiyordu.
"Umarım eğlenmeyi biliyordur."
Kapıyı açmasıyla şoke olması bir oldu.Şokun sebebi odanın dağınk olması değildi.Tanrıçaaaaam Sona da dağınığın tekiydi zateeeen!En azından gücünü çakmadan önce...Şok olmasının sebebi kızcağızın oradan oraya şapşal şapşal hareket etmesiydi.En son kız kendisini kaybedip sehpanın üstüne çıkmış daha sonra da kendisini fark edince müthiş bir uçuşla yere serilmişti.Sona kızın haline son bir kez daha baktı ve kendisini zor aki içeri atıp arkasından kapıyı kapatarak kahkahalara boğuldu.
"Hahaha!..Sen...hahaha!..Tanrıçaaaam!..Hahahahahahahaha!..hıck!haha!hıck!hahahaha!Aaaay!Lanet hıck kriz hıck tuttuuuu!Haha hıck!"
Sona nefes almadan gülüyor ve bir taraftan konuşmaya başlıyordu.O lanet gülme krizi yine tutmuştu.Habüre durmadan hıçkırıyordu.Elinin ve ayaklarını rahatlayabilmek için yere vuruyordu Sona ki bu sayede derin bir nefes alıp krizinin bir kısmını durdurabilmişti.En azından hıçkırmıyordu artık.
"Sen.Haha!İyi misin?"
En sonunda kızın yanına gidip onu kaldırmayı akıl etmişti.Ona elini uzattı yerden kaldırmak için ve o sırada kızı süzdü.Gerçekten tatlı bir kızdı ve canlı bakan gözleri Sona'ya oldukça sıcak gelmişti.
"Umarım iyi geçiniriz arkadaş..." diye düşündü,bu sefer içinden...
D.Megumi Swinh
5. Sınıf Çaylak
D.Megumi Swinh

Nerden : Uzay'dan. :D Barış için geldim Dünyalı dostum! V! :D

MesajKonu: Geri: Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~   Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~ I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:33 am

Ani çarpan kapı sesinden irkildi Meg. Kendisini dans ederken izleyen kız içeri dalış yapıp kahkalara başlarken, utanç ve sıkıntı içinde dolaşmaya başladı eli saçında. Kim bilir ne kadar komik görünmüştü? Düşüşünü düşününce istemdışı devirdi gözlerini. Sakarlığın daniskası! Hala kahkaha atan kıza dikti bakışlarını.

Hmm.. Benim gibi; çekik gözleri var. Ve yine benim gibi Japon sanırm.

Kızın yüz hatlarından çıkarımlar yapmaya iyice kendini vermişken, hıçkırıkların karıştığı kahkahayla kendini geldi. Yardım edip, etmemek arasında kalmışken kızın ağzından çıkan sözler üzerine oda salıverdi kahkahalarını. Kızın kısa süre sonra sakinleşip O'na elini uzatmasından dolayı da rahatlatmıştı bir hayli. Elinden destek alarak ayağa kalktı Meg.

" Evet. Nihaha! Teşekkürlee~r. "

Minik bir mahcubiyet içinde 1-2 saniyede saçını, tokasını falan düzeltti Meg. Sonra tekrar kıza çevirdi bakışlarını. Eğer doğru anladıysa; oda arkadaşı olacaklardı. Minik bir heyecan pırıltısı belirdi gözlerinde. Meg yalnız kalmaktan çok korkardı, şimdiden bu oda arkadaşı ilaç gibi gelmişti can sıkıntısına. Zaten uzun bir süre bu odada tek başına kalabileceğini sanmıyordu pek. Bir-iki hafta içinde bir oda arkadaşı gelmemesi durumunda özel olarak isteyecekti okul idaresinden. Ama bu kadar çabuk olmasınıda beklemiyordu hiç. Tabii bu durumdan kesinlikle hiç rahatsız değil, aksine gayet memnundu.

Hafif pembeleşen yanaklarında gamzesini ortaya çıkaran bir gülümsemeyle elini uzattı kıza bu sefer sıkışma maksatlı.

" Ben Deborah Megumi Swinh! Japon ve Fransız karışımı bi' şeyim işte. Ehehe! Akademiye yeni geldin sanırım; ama merak etme bende yeniyim! Belki beraber alışırız yeni okulumuza.. Hoşgeldin oda arkadaşı-chaan! Nihaha! Bende sıkıntıdan kafayı yiyordum; zaten anlamışsındır gerçi ya.. Şe.. Ve tam sen gelmeden önce düşünüyordum da bu odaya renk lazım! Yarın duvarları kafamıza göre boyamayaa ne dersiiğn~? "

Kızıda bu konuda cezbetme umuduyla kaşlarını oynattı sevimli sevimli gülen suratıyla.

" Tabii istemezsen anlayışla karşılarım ama ehe! Eğlenceli olurdu. "

Şimdide üzgün bir şekilde dudaklarını büzmüş surat ifadesi, ağlamaya hazır dolan gözleriyle kendini acındırmaya çalışıyordu. O gerçekten mükemmel rol yapıyordu!
Kızın hala adını bile bilmediği aklına geldi ve bir an önce adını öğrenmek istemenin heyecanıyla tüm dikkatini kıza verdi. Her şeyin güzel olacağına dair fısıltayan iç sesinin yanılmadığını umuyordu. Hoş zaten kendisinin bir anlaşma problemi yoktu ama yine de.. Anlaşmak ve yakın olmak farklı şeylerdi sonuçta.

Umarım her şey yolunda gider..

Sona McDiable & D.Megumi Swinh'in Odaları~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sona McDiable
» Sona McDiable
» D. Megumi Swinh*