House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İnanamamak diye buna denir :D

2 posters
YazarMesaj
M.Zachary Nielson
4. Sınıf Çaylak
M.Zachary Nielson

İnanamamak diye buna denir :D Empty
MesajKonu: İnanamamak diye buna denir :D   İnanamamak diye buna denir :D I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:18 pm

Bugün ödevlerle dolu bir gündü..Arastırlcak birsürü ödevler vardı.Solugu kütüphanede aldım.Ama hala aklım Ash'deydi.İlk kez bir kız beni reddetmişti..hemde ben onu bu kadar isterken.Onu 1 haftadır hiç görmedim.Büyük ihtimalle benden delik delik kaçıyordu.Parmaklarımı aradıgım kitabı bulmak için raflarda gezdirmeye basladım.Evet..sonunda buldum.Ahh fransızcadan nefret ediyorum..Neyse..kitabı aldım ve bos bi masaya oturdum.Gelip gecen kızlar bana gülümsüyordu ya da birbirlerine gösteriyrdu.Gözlerimi devirdim.Ash'in umrunda olmadıktan sonra bunların hiçbi önemi kalmamıştı benim için . Aklımı kitaba veremiyordum.Kütüphane de dolmaya baslamıştı.Elimi başımın arasına aldım ve bir off cektim..
"Ahh Lanet olsun..Şey buraya oturabilir miyim"dedi bir ses.Gözlerimi kapadım rüya mı görüyorum acaba dedim.Kafamı kaldırdım ve tek kası kalkmış halde bana bakan O'nu gördüm.
"Ş..şey..tbiki."dedim elimle karşımdaki sandalyeyi işaret ederek.
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: İnanamamak diye buna denir :D   İnanamamak diye buna denir :D I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 3:27 pm

Bir proje ödevi daha..Evimi seviyordum ama ödevleri ahh.. çıldırmak üzereydim.O lant günün ardından 1 hafta gecmişti.Odadamdan dısarı bile çıkmadım.Çıkmak istemdim.Onun kızlarla oynasmasını izleyemezdim.Kütüphaneye girdim.İçerisi çok doluydu oturacak yerler nerdeyse tükenmişti.Zac 'in karsısındaki sıra boştu.İlk önce kitabımı buldum ve kucagıma alarak yanına gittim.Sıkılıyordu sanki.Ellerini başının iki yanına koymus düşünüyordu.Ne düşünuyordu ?Kendimi topladım ve ona yaklaşarak
"Ahh Lanet olsun..Şey buraya oturabilir miyim"dedim gözlerimi devirerek.Huysuz olma konusunda çok iyi oldugum hep söylenirdi zaten.Ama Zac'in tepkisi çok değişikti.Sanki kulaklarına inanamıyormus gibi bi süre bekledi ve

"Ş..şey..tbiki"diye kekelemeye başladı.Kıkırdamaktan kendmi alamadım.Karsısına kitaplarımı koydum ve açıp göz gezdirmeye basladım.Bir yandan notlar alıyordum.Zac de hiçbişey yapmadan bana bakıyordu gözlerini üstümde hissediyrdum.Bi anda kafamı kaldrdım ve
"Neden kutupta mayo giymiş birisi görmüş gibi bakıyorsun"diye sordum tek kaşımı kaldırıpta.Kütüphanede olmasak kahkahayı basardı sanırım.Ah..
M.Zachary Nielson
4. Sınıf Çaylak
M.Zachary Nielson

MesajKonu: Geri: İnanamamak diye buna denir :D   İnanamamak diye buna denir :D I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 4:22 pm

Yanıma geldiği zaman aklımı kaybettim sandım.Hiçbişey sölemeden dersini çalışıyordu.Kendmi ona bakmaktan alkoyamıyordum.Ne oluyodu bana böyle?ben onu süzerken bi anda kafasını çevirdi ve
"Neden kutupta mayo giymiş birisi görmüş gibi bakıyorsun"diye sordu.Utanmasam kahkahayı basardım heralde..tabi bide kütüphanede sessizlik kuralına uyarak sadece gülümsedim.
"Şey..ben.."lafı nasıl toparlıyacagımı bilemiyordum.Meraklı bi yüzle bana bakıyordu.
"Evet sen?"dedi gülmemek için yanagını ısırıyordu.
"Ben neden seni görmediğimi merak ediyorum su bir haftada..yani sana bakındım ama..şey yoktun "dedim sonrada bir nefes aldım.Kalemiyle oynamaya basladı.Sasırdım bi cevap vermiycek miydi?
"Ee"dedim daha fazla dayanamayıp
"Benden kaçtığını hissediyorum Ashley"dedim.Oynadığı kalem bi anda elinden düşüverdi.Evet..kesinlikle benden kaçmıştı ama NEDEn?
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: İnanamamak diye buna denir :D   İnanamamak diye buna denir :D I_icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 4:38 pm

Neden kutupta mayo giymiş birisi görmüş gibi bakıyorsun"diye sorduktan sonra biraz kızardığını hissettim gözlerini kaçırdı ve
Şey..ben"dedi gülümsememek için yanagımı ısırıyordum cesaret vermek için
Evet sen"dedim gülümseyerek
Ben neden seni görmediğimi merak ediyorum su bir haftada..yani sana bakındım ama..şey yoktun "dedi.Afalladım.Beni mi aramıstı.Beni merak mı etmıştı?Elimdeki kalemle oynamaya basladım.Ne diyeceğimi bilmıyordum.
-Ah senden sakladım cunku seni başka kızlarla görmekten nefret ediyorum-diyecek halim yoktu heralde ben ne diyeceğimi düşnürken o
"ee..Benden kaçtığını hissediyorum Ashley"diyiverdi.Elimdeki kalemi düşürdüm ..kesin kızarmısımdır.Benden bi cevap bekliyordu.
"Sey..bak yani neden beni merak ettin ki..sen yani off bilmıyorum.Neden takılıyosun ki benimle"dedim kitaplarımı toplamaya başladım.Tam ayaga kalkerken bileğimi yakaladı ve ne diyecegini gerçekten merak ediyordum.Umarım..umarım.....istedgim seyi söyler..
M.Zachary Nielson
4. Sınıf Çaylak
M.Zachary Nielson

MesajKonu: Geri: İnanamamak diye buna denir :D   İnanamamak diye buna denir :D I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 12:06 pm

Elindeki kalemi düşürdü ve kızarmaya başladı.Bu haliyle daha tatlı oluyordu.Ben böle aptal aptal ona bakarken o aniden
Sey..bak yani neden beni merak ettin ki..sen yani off bilmıyorum.Neden takılıyosun ki benimle"dedi.Bu da ne demekti böyle?Onunla oyun oynadıgımımı sanıyordu.Ahh..keske öyle bişey olsaydı..hayatımda hiç bi kızdan bu kadar hoşlanmamıstım.Eşyalarını topluyordu.Aman Tanrıcam gidecek mıydı yine???...Bu sefer buna izin vermiyecektim.Bileğinden yakaladım ve
"Çünkü senden çokk hoşlanıyorum Ashley"dedim.Kulaklarıma inanamıyordum.!!Sonunda söylemiştim!..Bana bi tokat atmasını bekledim.Kütüphanede derin bi sessizlik oluşmuş herkes bize bakıyordu.Bana hayran kızlar ya sinirden kızarmış ya da ağızları açık kalmıştı.Ash sadece huysuz ve gıcık bir kızdı ve tabi yeni gelen bir çaylağın teki.Ama onlar için böyleydi benim için değil....
Ashley Mabelle Gardenia
3. Sınıf Çaylak
3. Sınıf Çaylak
Ashley Mabelle Gardenia

MesajKonu: Geri: İnanamamak diye buna denir :D   İnanamamak diye buna denir :D I_icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:47 am

Çünkü senden çokk hoşlanıyorum Ashley"dedi.Agzım acık ona baktım kaldım.Tek agzı acık bakakalan ben değildim.Kütüphane sessizliğe bürünmüştü resmen . Bi yanım defol git su lanet kütüphaneden diyordu diğer yanımsa..kal boynuna atla..kendi kendime gülümsedim..Ama Zac'e şak die hemen güvenilmeyecegini biliyordum basımı eğdim biraz düşünceli bi hal almaya çalıştım ve etrafıma bakındım herkez benden bi cevap bekliyordu.
"Hmm..sey..ben gitsem iyi olacak"dedim Ayh bu da neydi böyle söylemek istedigim bu degildi ki yürürken bi anda durdum ve gülümseyerek Zac'e baktım
"Bunu bi düşünicem"dedim göz kırparak o da bi elini sacına götürdü ve gülümsedi.Bende sessizliğin arasında ayakkabımdan cıkan sesleri duyarak kütüphaneden çıktım.

İnanamamak diye buna denir :D
1 sayfadaki 1 sayfası