House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Minerva Jane McGonagall

2 posters
YazarMesaj
Mira Marshall
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Mira Marshall

Minerva Jane McGonagall Empty
MesajKonu: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:49 am

Ad - Soyad:
Minerva Jane McGonagall
Kişisel Özellikler:
Utangaç biriyimdir.Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk
konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdıryani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur. Ondan asla kopamam. Tartışıtız, kavga ederiz,
küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım. O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem, yalnız bırakmam, bırakamam. Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim. Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten
geçmiştir. Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu? Neden üzgünsün?”derim.

Fiziksel Özellikler:
Aynaya baktığımda hilalime ilk alışamamıştım. Ama şimdi kapatıcıyla kapattığımda “Bu ben miyim?” diyorum. Sarı saçlarım omuzlarımdan biraz daha fazla uzundur. Sarı demesem doğru olur herhalde çünkü hep değiştiririm saç rengimi ama orjinali sarıdır... Yani kollarımın yarısına kadar diyelim. Gözlerimin rengi Mavi mi ne işte? Bakınca görürsün… Lenslerle değiştirmeyi severim...Boyum 1.70 herhalde ne biliyim son zamanlarda hiç ölçülmedim… Hiç de ölçülmem… En son isteyerek arkadaşımla iddiaya girdiğimde ölçülmüştüm. O mu uzun? Ben mi? Şimdi
düşünüyorum da ne kadar aptalca bir iddiaymış. Kilomu da 50 veya 55’dir herhalde… Kilomu da hiç meral etmem. En son öğretmenim ödev verdiğinde ödev yapma hevesine istekle tartının üstüne çıkmıştım. Belki umursamaz görünüyorum bu konularda ama tırnaklarıma çok özen gösteririm. Manikürü pedikürü eksik etmem. Ojeyle dolaşmayı pek sevmem. O yüzden beni ojeli çok az görürsün. Makyajlarla da aram pekiyi değildir. Makyajımı hep başkası yapar.

Rp puanı:
89
Helioius Gwyne Dymcoria
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri

Minerva Jane McGonagall Empty
MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:00 am

5. Sınıf Çaylak!
https://thehouseofnightrpg.yetkin-forum.com

Minerva Jane McGonagall
1 sayfadaki 1 sayfası