House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Burda Ne Halt Ediyorum?

2 posters
YazarMesaj
Helioius Gwyne Dymcoria
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri

Ben Burda Ne Halt Ediyorum? Empty
MesajKonu: Ben Burda Ne Halt Ediyorum?   Ben Burda Ne Halt Ediyorum? I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 2:42 pm

Yer; Yatakhane Girişi
Zaman; 20.17
Kişiler; Valentina, Wisteria ve Sorcha

Saate baktığımda akşam olduğunu farkettim. Evden öğlen kaçtığımı anımsıyordum sanki. Zamanı bir kenara bırakıp Yüksek Rahibe'yi takip ettim. Labirent gibi kordiorda ilerlerken çıtımı bile çıkarmamıştım. Gerekte yoktu zaten. O bana bütün açıklamaları yapıyordu. Bende başımı sallayıp ilgili görünmeye çalışıyordum. Etrafı incelerken nerdeyse her koridorda kedilerin dolaştığını fark ettim. Bunu sorduğumda kedilerin vampirler için kutsal olduğunu söyledi. Buna şaşırmamalıydım aslında. Kimbilir daha neler öğrenecektim. Giysilerimin değiştiğini farkettim bir anda. Küçük ağaç kazasından sonra beni her kim buraya getirdiyse değiştirmiş olmalıydı. Üzerimde koyu mavi bir kazak, ve kot vardı. Göğsüme ise üzerinde bir sembol olan arma işlenmişti. Birden annemi aramam gerektiğini fark ettim. Kesinlike kafamı uçuracaktı. En az on kordioru geçtikten sonra büyük bir kapının önüne geldik. Kapının üzerinde "Kızlar Yatakhanesi" yazıyordu. Wisteria durunca bende durdum ve ona baktım. Birden karşımda gotik ve bana işkence etmeyi bekleyen bir vampir görmeyi beklemiyorum değil.
https://thehouseofnightrpg.yetkin-forum.com
Wisteria Ryngéer
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Wisteria Ryngéer

Ben Burda Ne Halt Ediyorum? Empty
MesajKonu: Geri: Ben Burda Ne Halt Ediyorum?   Ben Burda Ne Halt Ediyorum? I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 3:17 pm

Fazla konuşan birine benzemiyordu Valentina. Koridorlar boyunca yatakhaneye gidene kadar etrafı inceledi. Ben gerekli açıklamaları yaparken arada başını sallayarak dinledi. Bir ara etrafındaki kediler dikkatini çekmiş olmalı ki neden bukar kedi olduğunu sordu. Kediler bizim için kutsaldı. Uzun koridorlar alışık olmadığı için ona garip gelmişti. Yatakhanenin önünde durduk. Yavaşça kapıyı ittim ve içeri girdik. Bazı öğrenciler televizyon izliyor bazıları ise kendileri arasında konuşuyorlardı. İçeri girdiğimizde bütün çaylaklar Valentina'ya döndü. Akıllarından geçen soruları tahmin edebiliyordum Bu kızda kim? Hilal işareti neden dolu? Sadece yetişkinlerin dolu olduğunu sanıyordum? Aslında tahmin etmeme gerek yoktu. İstesem zihinlerine bakıp görebilirdim. Yatakhanede biraz ilerledik ve durduk.
''Bayanlar, sizi Valentina Cylvansé ile tanıştırayım. Ona merhaba ve hoşgeldin deyin.'' dedim. Bir an için hiç kimse bir şey söylemeyecek gibiydi. Sonra televizyonlardan birinin çevresinde toplanmış olan grubun içinden Sorcha ayaklandı ve yanımıza geldi. Küçük bir tanışmadan sonra bana dönerek
''Wisteria, Valentina'ya odasını göstermemi ister misin?'' dedi. Gözlerimi Sorcha'nın gözlerine diktim ve keskin bir gülümsemeyle '' Teşekkürler, Sorcha, çok iyi olur. Ben Valentina'nın eğitmeniyim ama sanırım odasını bir yaşıtının göstermesi ona daha iyi gelecektir.'' dedim ve Valentina'ya döndüm.
''Şimdi senden ayrılıyorum, Valentina.'' dedim omzunu sıkarak. ''Sorcha seni odana götürecek. Yeni oda arkadaşın yemeğe hazırlanmana yardım edecektir. Yemek salonunda görüşürüz.'' Sıcak ve annevari bir bakışla ona baktım. Beni burada bırakma der gibi bakıyordu.
''Herşey yoluna girecek. Göreceksin Valentina.'' dedim. Sorcha ve diğer kızlarada veda ederek yatakhaneden ayrıldım.

Ben Burda Ne Halt Ediyorum?
1 sayfadaki 1 sayfası