House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Minerva Jane McGonagall

5 posters
YazarMesaj
Mira Marshall
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Mira Marshall

Minerva Jane McGonagall Empty
MesajKonu: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:09 am

Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall Voir_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall Siri_11_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall Linn_03_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall 04b20974

Adım soyadım ıvır zıvır… Los Angeles şehrinde doğdum. Güneşli olması gerekirken ben yağmurlu bir günde doğmuşum. O günü annem gülerek anlatır. İlk doğduğumda ağlamamışım benim ölü olduğumu sanmışlar. Bir süre beklemişler. Ağlayacağım yerde esnemişim. Bunu söylerken bende gülüyorum. Doktorlarda gülmüş ve “Uykudan da uyanırmış…” diyerek beni annemin kucağına vermişler. O gün belliymiş benim uykucu olacağım… Uyuduğumda top atsalar uyanmam. 5 Haziran’da doğmuşum.Doğum günümü ben bile hatırlamam. Bazı zamanlar hariç… Eğer birinden
hatırlamasını bekliyorsam asla unutmam. Adımı eski bir kraliçeden almışım. Ailede iki ismi olan tek kişiyim. İkizim “Niye benimkini de iki tane koymadınız?” diyerek ağlardı küçükken. Ama şimdi “Hah benimki hem kısa hem güzel...” diye güya hava atıyor.

Minerva Jane McGonagall Siri_06_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall E2abdd77

Annem Alexandra McGonagall

Gerçekten çok güzel bir kadındır. Kendini korumasını iyi bilir. Benim için çok gözyaşı dökenlerden… Buraya transfer edilmemden beri daha az gelebilirim dese de daha çok gelmeye başladı. Her zaman beni koruyan iyilik meleğim… Babamın bana hep para vermesine sinir olsa da bunu hep gülerek söylemiştir. “Bana neden para vermiyorsun?” der ve ardından kocaman bir kahkaha atardı.

Babam Alex McGonagall

Yakışıklı bir adam olduğunu savunur. Gerçektende öyledir. Annemle adlarının mükemmel bir tunç uyak oluşturması mükemmel olduğunu söyler. İlk işaretlendiğimde annem ile beraber ağlamışlardı. İkiziminse işaretlenmemesi için hep dua etmiştir. Ama o da işaretlenince evde yalnız kaldılar. Babam ablamın evlenmesinden sonra gelip Yüksek rahibemize bile “Evde öğrense öğreneceklerini olmaz mı?” diye sormuştur. Ben ona para bankam veya bankamatiğim diyorum. Çünkü işaretlenmeden önce her
zaman bana para vermeden dışarı göndermezdi.

Ikizim Jean McGonagall

Babam hep ona ikinci göz ağrım diyor diye beni kıskanırdı. İşaretlenince tek feryat etmeyen ikizim bana hayranlıkla bakıp çok güzel bir işaret olduğunu söylemişti. Beni o anda bile güldüren biricik kardeşim… Kardeşim diyorum çünkü ben ondan bir
dakika önce doğmuşum. Bu da bir büyüklük sayılır. O ise doğan bendim birbirimize çok benzediğimiz için karıştırmışlar diyor. Annemse her zaman o büyük demiştir. “Senden daha terbiyeliydi. Öyle doktorların yanında ağız kapanmadan esnenir mi?” der hep kahkahalarla beraber… İkizimse gördün mü? Diye dalga geçerdi. Aslında birbirimize pek benzemeyiz.

Ablam Silvia McGonagall

Çok güzeldir. Bunu her zaman söyleriz ikizimle beraber… Kendisi APL hastasıdır. Bunu ilk öğrendiğimizde çok ama çok üzülmüştük. Çünkü lösemi bile olsa onunda en kötüsüne denk gelmişti. Belki işaretlenirse düzelir diye düşünürdüm hep… Hastalığı iyice kötüleşmeye başlayınca hastanede yatmaya başladı. Birçok
ameliyat geçirdi. Bu onu çok yıpratıyordu. Saçları olmadığından bir ara yataktan çıkmamaya başladı. “Ben hastayım. Öleceğim. Çok çirkinim. Bunlar yataktan çıkmamam için nedenlerim …” diye ağlardı hep… Ben ve ikizim ona her zaman yardımcı olduk. Annem ile babam bir gün ilik nakli olmazsa ölecek diye ağladığında biz öne atılıp “Biz veririz…” derdik. Annemler ise bizi her zaman öpüp sarılırlardı. Ablamın ölmemesi için Nyx’e her zaman dua edeceğim.

Minerva Jane McGonagall Ac57d394

Ablam Silvia için çizmiştim. Saçları olmadığından hep yakınırdı.Onu karşıma aldım. Resmini çizeceğim diye saçlı halini çizdim. Çok sevinmişti. O mutlu olunca bende oluyorum.

Minerva Jane McGonagall Buffster_2_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall Buffster_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall B8f173c7

Aynaya baktığımda hilalime ilk alışamamıştım. Ama şimdi kapatıcıyla kapattığımda “Bu ben miyim?” diyorum. Sarı saçlarım omuzlarımdan biraz daha fazla uzundur. Sarı demesem doğru olur herhalde çünkü hep değiştiririm saç rengimi ama orjinali sarıdır... Yani kollarımın yarısına kadar diyelim. Gözlerimin rengi Mavi mi ne işte? Bakınca görürsün… Lenslerle değiştirmeyi severim...Boyum 1.70 herhalde ne biliyim son zamanlarda hiç ölçülmedim… Hiç de ölçülmem… En son isteyerek arkadaşımla iddiaya girdiğimde ölçülmüştüm. O mu uzun? Ben mi? Şimdi
düşünüyorum da ne kadar aptalca bir iddiaymış. Kilomu da 50 veya 55’dir herhalde… Kilomu da hiç meral etmem. En son öğretmenim ödev verdiğinde ödev yapma hevesine istekle tartının üstüne çıkmıştım. Belki umursamaz görünüyorum bu konularda ama tırnaklarıma çok özen gösteririm. Manikürü pedikürü eksik etmem. Ojeyle dolaşmayı pek sevmem. O yüzden beni ojeli çok az görürsün. Makyajlarla da aram pekiyi değildir. Makyajımı hep başkası yapar.

Minerva Jane McGonagall Tiril_05_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall Tiril_04_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall B6d0fe71

Utangaç biriyimdir.Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk
konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdıryani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur. Ondan asla kopamam. Tartışıtız, kavga ederiz,
küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım. O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem, yalnız bırakmam, bırakamam. Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim. Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten
geçmiştir. Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu? Neden üzgünsün?”derim.

Minerva Jane McGonagall Via_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall 2ad21b53

O gün annem ve babam ile kavga etmiştim. Neymiş efendim arkadaşımda kalamazmışım… Onlara kızıp odama çıktığımda kapıyı hızlıca kapattım. Arkamı döndüğümde bembeyaz tenli bir adam gördüm. Çok korkmuştum. Bu adamın odamda ne işi vardı?
_”Burada ne arıyorsun? Sen kimsin?”
_” Minerva McGonagall… Gece seni seçti! Ölümün doğuşun olacak! Gecenin tatlı sesine kulak ver!Kaderin seni gece evinde bekleyecek."
O anda alnımda büyük bir ağrı hissettim. Çığlık attım. Adam bir anda kayboldu. Hemen aynaya koştum. “Olamaz!” diye bağırdım. Sarı saçlarımla müthiş bir uyum oluşturan mavi içi boş hilali gördüm. “Olamaz… Olamaz… O ucubelerden olamam… Olamam!” diye ağlamaya başladım. Annem ile babamın yanına nasıl gidecektim? Yavaş yavaş gıcırdayan merdivenlerden aşağı indim.
Annem beni gördüğünde çığlık atıp bana sarıldı. “Kızım…”
diye feryat etti. Babam beni gördüğünde annemle aynı tepkiyi verdi. Ablamsa sadece ağzı açık bakmakla kaldı. Ama ikizim “Jane
ne kadar güzel olmuşsun…”
dediğinde gülmeden duramadım. Ama ailemin diğer üyeleri benden daha üzgündü. “Baba gitmeliyim.
Beni gece evine gitmeliyim.”
Dedi içim sızlayarak. Babamın kaşları çatıldı. “Hayır. Oraya gidemezsin. Yanımızda kalacaksın.” Dedi. Annem “Hayır Michael Gitmeli yoksa… Ölebilir.” dedi. Babam bunu duyduğunda “O zaman ne bekliyorsun? Hemen git seni kaybedemem.” Dedi ve gece evine gittik. Oraya ilk başlarda alışamadım. Aslında hiç alışamadım. Buraya transfer oldum. Ve işte buradayım. Teşekkürler Nyx… Teşekkürler… Burada
daha mutluyum. Hayatımın aşkını buldum. Hayatımda hiç edinmediğim kadar iyi arkadaşım oldu. Seni Seviyorum Miké…

Minerva Jane McGonagall Love_by_I_KS

Minerva Jane McGonagall 8787d024

Ruhları
hissedebiliyorum. Onları anlayıbiliyor ve fark ediyorum. Onlarla
iletişim kurabiliyorum ama bir bedeli var. Her iletişimde ruhumu
kaybediyorsun. Bir süreliğine ruhum bedenimi terk ediyor her ne kadar
ölmesemde. Bu çok acı verici bir duygu... Ruhum bedenimi terk ettiğinde ayakta kalabiliyorum. Ama o anda bir saldırıya vb. karşılık veremiyorum. Bu iletişim sırasında iletişim kurduğum kişi veya başka bir kişinin ruhu sayesinde ayakta kalabiliyorum ve ona benzemeye başlıyorum. Saç rengim gözlerim gibi özelliklerim eğişebiliyor. Çünkü karşımdaki kişinin ruhu banada tesir ediyor
.

Minerva Jane McGonagall C158851a

Minerva Jane McGonagall Scrabble_by_girltripped

Jolissé narin adımlarıyla tıpkı bir leydidir. Çok tüy döker ve daima peşimden gelir. O da benim gibi bağlıdır. Bir gözü mavi bir gözü kahverengidir... Bu ona farklı bir hava katıyor ve diğer kedilerden
ayırıyor...
Mira Marshall
Mira Marshall

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:11 am

~A R K A D A Ş L AR~

[Ayrılmaz İkili]
[Suç Ortakları]
[Yakın]
[Değer Verdiklerim]

[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]

[Tanıdık]

Valentina Cylvansé
[Ayrılmaz İkili][Suç Ortakları]

Minerva Jane McGonagall 78eda9c6Minerva Jane McGonagall Bae3ab43

O benden sonra işaretlendi ama işaretlendikten çok kısa bir süre sonra yüksek rahibemiz oda arkadaşın diye tanıştırdığında çok mutlu olmuştum. Profösörlerden gizli çılgınlıklarımda hep yanımda oluyor. Benim için çok değerli zaten işaretlenmeden öncede çok yakın arkadaştık. Çok eğlendiğim bir dostumsun. Hayat kaynağım desem daha doğru olur. Seninle karanlık kız olmamız bile birlikte oldu. Yapay ikizimsin resmen.

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki] [Hayatımın Anlamı] [Yaşam Kaynağım]
[Gözümün
kaldıkları]

[Eski]
[Kullandıklarım]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ AİLE BAĞLARI ~

[En Değerli]
[Yakın]
[Sık sık görüşülenler]
[Ara sıra görüşülenler]
[Uzaktan akraba]
[Nefretlik]
~ P R O F E S Ö R L E R İ M ~

[Örnek Adıklarım]
[Sevdiklerim]
[Sevmediklerim]
[Değer Verdiklerim]
[Saygı Duyduklarım]

Wisteria Ryngéer
[Örnek Adıklarım]

Minerva Jane McGonagall 11293jsMinerva Jane McGonagall 2rmsg39

Yüksek rahibemiz onu gerçekten seviyorum. O da arkadaşımın eğitmeni olduğundan ona ayrı bir ilgi göstermiyor. Herkese eşit ilgi gösterdiği için kalbimde ayrı bir yeri var. Her zaman onun gibi olmayı istemişimdir. Güçlü güzel ve adaletli...

Ava Mooore
[Örnek Adıklarım][Sevdiklerim]

Minerva Jane McGonagall Ali-larterMinerva Jane McGonagall Ali-Larter-Estevans-Oriol-Fotograflari-1-100x100

Buraya alışmamdaki en büyük destekçim Profösör Ava oldu. Onu çok seviyorum. Zaten diğer gece evinden transferim sırasında en büyük destekçimde o olmuştur. Bir kaç kelime ile özetle deseler ona söylediğim her sözcük çıplak kalıyor. Örnek aldığım sevdiğim değer verdiğim saygı duyduğum bir profösör desem yetmez... Nyx seni hep korusun...!

Valentina Kournikova
[Sevdiklerim]

Minerva Jane McGonagall Mfox-3-megan-fox-12640349-100-100Minerva Jane McGonagall Mfox-3-megan-fox-12640367-100-100

Gece evine geldiğimde bana en çok destek veren profosörlerimden...
Onu çok seviyorum... SENİN
BENİM İÇİN ÇABALADIĞINI BİLİYORUM. Emeğinin karşılığını verip Nyx'e
yakışır bir çaylak vampir olacağım. NYX seni korusun... Karanlık sana
hiçbir şey yapamaz çünkü içindeki aydınlık ışığı onları korkutur.

En son Minerva Jane McGonagall tarafından Paz Haz. 06, 2010 8:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Mira Marshall
Mira Marshall

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:11 am

Eklenmek için :

1. Ad-Soyad :
  2. Kurgu :
  3. 2 Adet
    uyumlu
    icon :

4. Nereye eklenmek
    istiyorsun
    ? :

*Not:Bunları
doldurmayanı eklemeyeceğim ...!
Wisteria Ryngéer
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Yüksek Rahibe | Vampir Tarihi Profesörü
Wisteria Ryngéer

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:24 am

# Ad-Soyad : Diana Aisléy JavéLin
# Kurgu : Diana Gece evinin yüksek Rahibesidir. Dolayısıyla Çaylaklar onu örnek almaktadırlar.
# 2 Adet uyumlu icon : Minerva Jane McGonagall 2rmsg39 Minerva Jane McGonagall 11293js
# Nereye eklenmek istiyorsun? : Örnek aldıklarım.
Helioius Gwyne Dymcoria
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kızlar Lideri

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:30 am

Valentina Cylvansé.
Kurguyu biliyorsun. -.-

Minerva Jane McGonagall Bae3ab43xMinerva Jane McGonagall 78eda9c6
Ayrılmaz İkili - Suç Ortaklarım
https://thehouseofnightrpg.yetkin-forum.com
Mira Marshall
Mira Marshall

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:37 am

Ekliyorummm ^^
Valentine Kournikova
5. Sınıf Çaylak
Valentine Kournikova

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 8:05 pm

1.Ad-Soyad :Valentine Kournikova

2.Kurgu :Sen belirle

3.2 Adet
uyumlu
icon :Minerva Jane McGonagall Mfox-3-megan-fox-12640349-100-100

Minerva Jane McGonagall Mfox-3-megan-fox-12640367-100-100

4.Nereye eklenmek
istiyorsun
? sevdiklerim]
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Ava Moore
Vampir | Mitoloji Profesörü
Vampir | Mitoloji Profesörü
Ava Moore

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 9:26 am

# Ad-Soyad : Ava Moore
# Kurgu : Lejantım burada. Mitoloji profesörüyüm, kişiliğe bakarak ders anlatışı konusunda bir şeyler çıkarabilirsin mesela?
# 2 Adet uyumlu icon : Lejantımda var.
# Nereye eklenmek istiyorsun? : Kafana göre ekle bir yere :p
Mira Marshall
Mira Marshall

MesajKonu: Geri: Minerva Jane McGonagall   Minerva Jane McGonagall I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:48 am

Minerva Jane McGonagall demiş ki:
Ekliyorummm ^^

Minerva Jane McGonagall
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minerva Jane McGonagall
» Minerva Jane McGonagall